Krajská konference zvolila nové vedení a navrhla kandidátku

Ve dnech 31. srpna a 1. září se konalo jednání krajské konference Strany zelených Královéhradeckého kraje. Na jednání bylo zvoleno nové krajské vedení a navržena kandidátní listina do předčasných voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Novým předsedou byl zvolen Michal Kudrnáč, projektový manažer a předseda náchodské Strany zelených (SZ). Prvním místopředsedou byl zvolen RNDr. Jiří Kulich, ředitel střediska ekologické výchovy SEVER a předseda trutnovské organizace SZ. Druhým místopředsedou Bc. Leoš Zvoníček, optometrista a  předseda vrchlabských zelených. Dalšími členy rady krajské organizace pak Markéta Sergejko z náchodské organizace a Jiří Čermák z hradecké organizace Strany zelených. Nově zvolené vedení královéhradeckých zelených tak personálně i názorově navazuje na vedení předchozí.

Krajská konference a krajská rada také přijala návrh kandidátní listiny pro předčasné volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Kandidátní listina bude předložena ke schválení Republikové radě Strany zelených. Ve velmi blízké době Vám představíme definitivní verzi kandidátky… významné indicie naleznete již nyní na našem Facebookovém profilu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *