Děkujeme za podporu v komunálních a senátních volbách

Děkujeme Vám všem, kdo jste podpořili naše kandidáty v Hradci Králové, Trutnově, Náchodě, Vrchlabí, Dvoře Králové,  Častolovicích a Kostelci nad Orlicí. Děkujeme všem, kdo podpořili Pavla Křížka našeho kandidáta do senátu na Hradecku. Komunální volby byly pro nás velmi úspěšné a podařilo se nám rozšířit počet zelených zastupitelů. Věříme, že je to příslib do budoucna.

Hradec Králové – Změna pro Hradec a Strana zelených s podporou Pirátů v mimořádné konkurenci 15 stran získala 5,67% a 2 zastupitele. Zastupiteli se stali Mgr. Martin Hanousek (SZ) a Ing. Adama Záruba, Ph.D. (BPP).

Náchod – Nezávislí kandidáti a Strana zelených s podporou LES získala 6,33% a 2 zastupitele. Zastupiteli se stali Michal Kudrnáč (SZ) a Mgr. Jan Ježek (BPP)

Trutnov – Žít v Trutnově -Strana zelených, LES a Piráti získali krásných 9,36% a 3 zastupitele. Zastupiteli se stali Mgr. Petr Sobotka (SZ), Ing. Martin Jiránek (Piráti), Ing. Jaroslav Andrle, Ph.D. (LES)

Vrchlabí – Strana zelených ve Vrchlabí získala 5,15% a jednoho zastupitele Bc. Leoše Zvoníčka (SZ).

Dvůr Králové – Šance pro Dvůr – Strana zelených a KDU-ČSL získala 9,78% a dva zastupitele Ing. Dušana Sedláčka (SZ) a MUDr. Antonína Petráčka (BPP).

Častolovice – Strana zelených získala 6,52% a jednu zastupitelku Mgr. Bc. Alenu Bačíkovou (BPP)

Kostelec nad Orlicí – tady to bohužel nevyšlo – Strana zelených získala 3,42%

 

Děkujeme a buďte s námi nadále!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *