Děkujeme za vaše hlasy v krajských volbách. Koalice SPOLU PRO KRAJ získala 8,88 % a čtyři mandáty, zvoleným tímto gratulujeme. O pouhých 82 hlasů mandát nezískal náš Martin Hanousek. Navzdory pěknému procentuálnímu výsledku tak nelze zastírat, že po této stránce to celé mohlo dopadnout i lépe. Soustředíme se ale na to pozitivní. Intenzivně jednáme o podobě budoucí koalice, naše zástupce a zástupkyně vyšleme do krajských výborů a komisí. Budeme tak zelenou politiku prosazovat i v následujícím období, jen trochu jinými cestami než doposud.
Neméně příjemný je i úspěch našich kolegyň a kolegů z jiných krajů. Celorepublikově totiž Zelení ze čtyř krajských mandátů posílili na sedm – dva získali v Olomouckém kraji, po jednom pak v Ústeckém, Středočeském, Plzeňském, Jihomoravském a Zlínském kraji.
Do dalšího období naše krajská organizace vstupuje finančně i personálně stabilizovaná, navíc, jak se při přípravě volební kampaně ukázalo, plně kompententní vlastními dobrovolnickými silami vytvořit poutavou kampaň, která voliče zaujme. Prioritami pro další období jsou blížící se sněmovní volby a komunální volby za dva roky, na které se již teď intenzivně chystáme.
Ještě jednou děkujeme za podporu a jedeme dál! 💚
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *